Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kolín / Všeobecné sestry

Všeobecné sestry

Váš praktický lékař, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Všeobecné sestry. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 42 500 do 50 600 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Váš praktický lékař, s.r.o. - Havlíčkova, okres Kolín. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Alexandra Chumchalová, , tel.: 730 631 232, e-mail: vedeni.vaspraktik@gmail.com.

Zaměstnavatel: Váš praktický lékař, s.r.o.
Místo výkonu práce: Kolín
Platové ohodnocení: 42 500 – 50 600 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

První kontakt:
Chumchalová Alexandra, tel.: 730 631 232,
e-mail: vedeni.vaspraktik@gmail.com .

Chcete dělat práci, která má smysl? Je pro Vás důležitý osobní kontakt s lidmi? Máte zájem o kvalitní moderní přístup k medicíně a potřebám pacientů?

Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

Zdravotní sestry jsou nedílnou a nepostradatelnou součástí našich ordinací a není možné, aby bez nich ordinace praktického lékaře správně fungovala. To je hlavní důvod, proč klademe velký důraz na obsazení sesterských pozic skvělými sestřičkami, a to v dostatečném počtu, aby nedocházelo k jejich přetěžování. Nejsme žádný řetězec, ale parta kamarádů, kteří se rozhodli pracovat společně, vycházet si vstříc dle svých možností, protože si v dnešní době nedovedeme jinak představit skloubení pracovního a rodinného života.

Vzhledem k oblibě našich ordinací mezi pacienty, hledáme nové posily do stávajících, personálně obsazených ordinací. U nás v ordinaci máme ambulantní provoz a klademe důraz na to, aby všechny naše sestřičky měly možnost plánování dopoledních a odpoledních směn, pokud možno, dle svých preferencí, bez práce v noci, o víkendech a o svátcích. To u nás opravdu nehrozí! Vždy máme zajištěný stabilní provoz a rozšířením sesterských kapacit chceme dát příležitost někomu dalšímu a věříme, že to je krok správným směrem k tomu, aby se nám pracovalo ještě lépe.

Pokud jste o nás zatím neslyšeli a chtěli byste nás poznat, sepsali jsme pár slov o tom, jak jsme se k našim snům přiblížili.

Po dokončení atestace jsme v roce 2020 založili první ordinaci Váš praktik - www.vaspraktikpraha.cz a od té doby jsme se rozrostli hlavně v rámci Prahy, Středočeského a Pardubického kraje. Jsme čistě zdravotnický projekt bez dalších investorů a skrytých háčků.

Snažíme se přiblížit pacientům pomocí digitálních technologií, vše stavíme hlavně na preventivních programech a komunikaci s pacienty. Prostě to chceme dělat nově, trochu jinak, nadšeně a brát si to nejlepší ze všech myslitelných přístupů.

Těšit se u náš můžete na:
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Podpora dalšího vzdělávání
- Seberealizace
- Profesionální kolektiv
- Přizpůsobení se individuálním požadavkům.
- 5 týdnů dovolené
- Roční prémie
- Cafeterii
- A mnoho dalšího

Viděli jste mimochodem náš Instagram - www.instagram.com/vaspraktikpraha ?

Přestože jsme se tu snažili říct opravdu hodně, není nad osobní kontakt, rádi Vás proto poznáme.

Můžete nám kdykoliv napsat na email vedeni.vaspraktik@gmail.com pár slov o sobě a obratem se Vám ozveme s možnostmi setkání.

S pozdravem za celý kolektiv zakladatelé MUDr. Pavel Borský a MUDr. Jan Pavel Novák.

První kontakt

Kontaktní osoba: Alexandra Chumchalová
Telefon: 730 631 232
E-mail: vedeni.vaspraktik@gmail.com

Referenční číslo ÚP: 17301910759
Poslední aktualizace: 10. 5. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů